“Jeśli potrafisz o czymś marzyć,
to potrafisz także tego dokonać.”

Walt Disney

Anna Raimann 

Akredytowany coach ACC ICF, facylitator, trener.

Ukończyła Zarządzenie Międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Psychologię Biznesu w Krakowskiej Szkole Biznesu, a także Coaching Biznesu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości oraz Studia Zawodowe Coachingu ACSTH w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Jest certyfikowanym coachem zespołowym, grupowym i facylitatorem oraz certyfikowanym praktykiem CLA360 (Global Leadership Assessment) Marshall Goldsmith SCC.

Na co dzień prowadzi swoją działalność szkoleniowo-coachingową, indywidualne i grupowe coachingi, warsztaty rozwojowe i szkolenia. Pracuje najczęściej nad: zmianą nawyków, budowaniem i rozwijaniem biznesu, wprowadzaniem nowych produktów i usług na rynek, tematyką Mindfulness w redukcji stresu, a także pomagam organizacjom budować i rozwijać efektywne zespoły (TEAM HAKERKI).

W sezonie letnim prowadzi swój autorski projekt FITOWO CAMP – boot camp dla kobiet, tydzień nauki zdrowego życia na Mazurach, gdzie poprzez codzienne treningi, odpowiednią dietę i rozwój osobisty podczas warsztatów i indywidualnych coachingów, uczestniczki uczą się zmiany nawyków na zdrowe.

Prywatnie Krakuska z Mazur lub Mazurka z Krakowa. Silnie związana z tymi dwoma pięknymi regionami. Wielbicielka zwierząt zwłaszcza wszelkiej maści psów.

Certyfikaty

Referencje