Anna Raimann 

Wspieram ludzi w zmianie zarówno osobistej, jak i zawodowej. Wierzę, że każdy przy odrobinie wysiłku może poprawić jakość swojego życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego. 

Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, certyfikowanym trenerm i facylitatorem.

Ukończyłam Zarządzenie Międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Psychologię Biznesu w Krakowskiej Szkole Biznesu, a także Coaching Biznesu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości oraz Studia Zawodowe Coachingu ACSTH w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Jestem certyfikowanym coachem zespołowym, grupowym i facylitatorem oraz certyfikowanym praktykiem GLA360 (Global Leadership Assessment) Marshall Goldsmith SCC.

Na co dzień wspieram osoby i organizacje w rozwoju prowadząc indywidualne i grupowe coachingi, warsztaty rozwojowe i szkolenia. Pracuję najczęściej nad: zmianą nawyków, budowaniem i rozwijaniem biznesu, wprowadzaniem nowych produktów i usług na rynek, tematyką redukcji stresu, Mindfulness, a także pomagam organizacjom budować i rozwijać efektywne zespoły (TEAM HAKERKI).

W sezonie letnim prowadzę swój autorski projekt FITOWO CAMP – boot camp dla kobiet, tydzień nauki zdrowego życia na Mazurach, gdzie poprzez codzienne treningi, odpowiednią dietę i rozwój osobisty podczas warsztatów i indywidualnych coachingów, uczestniczki uczą się zmiany nawyków na zdrowe.

Wykładam coaching na uczelniach wyższych, a także zdarza mi się występować w charakterze prelegenta na konferencjach coachingowych, marketingowych, agile’owych.

Ostatnio jestem też blogerką. Na swoim blogu MEDYSTACJA udostępniam proste techniki, które pomagają odzyskać spokój i poczucie wewnętrznego szczęścia.

Prywatnie Krakuska z Mazur lub Mazurka z Krakowa. Od zawsze czuję się silnie związana z tymi dwoma regionami. Uwielbiam zwierzęta, zwłaszcza wszelkiej maści psy.

Prowadzę pojedyncze warsztaty, facylitacje i szkolenia, ale także dłuższe projekty i programy rozwojowe. Jeśli jesteś gotowy/a na zmianę, bądź chcesz pomóc swojej organizacji się rozwijać, chętnie pomogę.

Zapraszam do współpracy!

Certyfikaty

Referencje firm udostępniam na życzenie. Jeśli chcesz zapoznać się z opiniami moich klientów indywidualnych, część z opinii znajdziesz na stronie głównej, a po więcej zajrzyj tutaj: