Twoje zdrowie

Odzyskaj zdrowie i szczęście!

Fit & diet coaching pomoże Ci zmienić nawyki na zdrowe i dobre, bo dostosowane do Ciebie. Dzięki temu odzyskasz energię i chęć do działania, poczujesz się świetnie w swojej skórze i zobaczysz, że ta zmiana odbije się pozytywnie na wszystkich aspektach Twojego życia! W sezonie letnim pomagam to osiągnąć kobietom podczas Fitowo Camp i jeśli chcesz i możesz zachęcam Cię do udziału. Jeśli nie, proces indywidualny to też świetny wybór, żeby rozpocząć nowy, lepszy etap w Twoim życiu. Zobacz w czym Ci mogę pomóc i dlaczego akurat ja?;)

DIETA

Pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe, pozbyć się złych i zastąpić je nowymi, dobrymi dla Ciebie. Jestem certyfikowanym dietetykiem, dostaniesz więc ode mnie nie tylko wsparcie we wprowadzaniu nowych nawyków, ale też wiedzę z podstaw zdrowego odżywiania.

SPORT

Jestem też dyplomowanym instruktorem sportu. Pomogę Ci wybrać najlepszą dla Ciebie formę ruchu i zmotywować Cię do regularnego ruchu, co przełoży się nie tylko na Twoje zdrowie fizyczne, ale też psychiczne, bo przecież ruch pozwala zwalczyć stres!

SAMOPOCZUCIE

Podczas budowania nowych i pozbywania się starych nawyków będę dbała o Twoją motywację, będę Cię wspierać w gorszych momentach i pomagać w utrzymywaniu dobrego poziomu samopoczucia. Wszystko po to, by proces przebiegał w zgodzie z Tobą i Twoim organizmem, w tempie odpowiednio dobranym do Ciebie.

Zapraszam Cię na sesję zerową, która jest bezpłatna i służy wzajemnemu poznaniu się, poznaniu metody mojej pracy i decyzji, czy coaching jest dla Ciebie i czy chcesz z niego skorzystać. Koszt każdej kolejnej sesji to 100 zł. Długość procesu jest różna w zależności od tematu i Twoich potrzeb, natomiast zazwyczaj jest to 4-6 sesji w odstępach 2-4 tygodni.

Skontaktuj się ze mną już teraz, aby dowiedzieć się więcej lub umówić na spotkanie: