„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.”
Walt Disney

Anna Raimann 

Akredytowany coach ACC ICF, szkoleniowiec, pr-owiec.

Ukończyła Zarządzenie Międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Psychologię Biznesu w Krakowskiej Szkole Biznesu, a także Coaching Biznesu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości oraz Studia Zawodowe Coachingu ACSTH w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid.

Na co dzień prowadzi swoją działalność szkoleniowo-coachingową, indywidualne i grupowe coachingi, warsztaty rozwojowe i szkolenia dla początkujących coachów. Pracując indywidualnie pomaga klientom coachingowym w zmianie nawyków. Tematami, którymi zajmuje się najczęściej są relacje, zdrowie i kariera.

Pracuje również jako coach i PR Manager w Project: People, gdzie między innymi tworzone są autorskie i innowacyjne gry edukacyjne, warsztaty oraz cykliczne eventy z myślą o stworzeniu przestrzeni dla wszystkich miłośników rozwoju i doskonalenia.

W sezonie letnim prowadzi swój autorski projekt FITOWO CAMP – boot camp dla kobiet, tydzień nauki zdrowego życia na Mazurach, gdzie poprzez codzienne treningi, odpowiednią dietę i rozwój osobisty podczas warsztatów i indywidualnych coachingów, uczestniczki uczą się zmiany nawyków na zdrowe.

Prywatnie Krakuska z Mazur lub Mazurka z Krakowa. Silnie związana z tymi dwoma pięknymi regionami. Wielbicielka zwierząt zwłaszcza wszelkiej maści psów.

Potrzebujesz do projektu więcej niż jednego coacha bądź szkoleniowca? Uwzględnij to w zapytaniu, gdyż:

Współpracuję z kilkunastoma certyfikowanymi i akredytowanymi coachami pracującymi zgodnie z międzynarodowymi standardami ICF (International Coach Federation – największej na świecie Organizacji zrzeszającej coachów i wyznaczającej standardy
i etykę coachingu).
Kodeks etyczny, wg którego pracujemy znajdziesz tutaj.